Zpět
na portfolio

Navrhnu web
přesně
pro vás

tak, aby nás spolupráce
vzájemně obohatila

JakZačít?

Stačí mě oslovit, nebo napsat. Když bude třeba, vyslechnu vás u kávy, abych se vcítil do vaší situace. Budu se trochu víc ptát. Tím má práce vlastně začíná a přestává "veškerá legrace".
Můj přístup je založen na vzájemné důvěře. Bez ní není dobré začínat spolupráci.

Může vás oslovit

1. Zkušenost věnuji se designu
mnoho let
2. Smysl a řád každý pixel
má své místo
3. Osobní přístup nenechám vás
v tom
4. Ověřování výstupů nespoléhám pouze
na intuici

Dobré vědětjak to třeba robíhá

Jáchyme, hoď ho do strojeSeznámení & vize
smysl,

Vyslechnu vás, poté se do hloubky seznámím s tématem a smyslem projektu. Bude mě zajímat i něco o vás, resp. vašem přístupu. Při průzkumu terénu nezapomenu na uživatele, jejich problémy a motivace (alespoň trošku). Nasbíraná data zpracuji a dál přetvořím do formy zadání. Vždy s ohledem na vaše potřeby. Nemám problém nabídnout klientům cenové varianty v souvislosti s rozsahem mé práce.

Tak, Jindro, ukaž co umíšCo, kde a jak
tužka, odpadkový koš

Po odsouhlasení postupu se rozvrhují základy a hledají možnosti propojení informací. Vše má svůj smysl a řád. Jde o to, aby bylo vše jasné, pochopitelné a jednoduché. Web bude promlouvat k lidem vhodným tónem a dobře navádět k cíli. V této fázi vznikají wireframy webu, nebo živé prototypy, které můžeme odzkoušet a vyladit.

Jestli chcete trefit ty okapyNekonečná paleta
emoce, pastva pro mozek

Zbývá vše obléci do barevného kabátku a sladit vhodným vizuálním stylem. Tak aby se lidé cítili pohodlně a nesli se na správných emocích. Pracuje se s prostorem, typografií, barevným schématem a grafickými principy. Někdy rozhodují maličkosti.

Pro dnešek splněnoS radostí předávám
a vracím se do divočiny

První dojem si lidé udělají během okamžiku. Je ale třeba počítat s tím, že úspěch celého projektu závisí na více faktorech a dalším rozvoji v budoucnu. Všechno chce svůj čas. Naše dílo rád ověřím na lidech, abychom napravili chyby, které ještě třeba nevidíme. Dobře, že jsem mohl přiložit ruku k dílu a naplnit motivace, které vás přivedly. Když bude třeba, mohu být k dispozici i v budoucnu.

Jestliže poptáváte živý web na míru, mohu přizvat kolegy a zajistit jeho tvorbu.

Zajímá váskolik to stojí?

Návrh firemních stránek
4 kopy stříbrných mincí & 2 koně
Grafika pro eshop, nebo portál
2 zlaté cihličky & jehně
Návrh osobní prezentace
pytel kakaových bobů & sud medoviny

*Ceny nerad střílím od boku. Každá spolupráce je svým způsobem originální. Můžete si napsat pro orientační kalkulaci a přiblížit vaši motivaci, nebo limity. Orientační sazby: Design osobních stránky, služby (od 15 000 Kč), Design firemních stránek (od 28 000 Kč), design eshopu (od 35 000 Kč), design aplikace (od 18 000 Kč)

Obraťte se prosím jinam, pokudmyslíte, že

mám slepě plnit požadavky
tento přístup nenaplňuje, bez důvěry a radosti z tvorby to nejde
si potřebujete designéra uvázat
vybírám si, s kým, proč a na čem spolupracuji
budu lítat, když si vzpomenene
na slovo ASAP nereaguji